Beki İkala Erikli
Işık Veren Güneş

Beki İkala Erikli
 

Doktor bir aileye doğan Erikli, daha küçük yaşlarda etrafındaki farklı enerjileri, melekleri ve auraları görebiliyordu. Ancak ailesinin, okul çevresinin etkisiyle  telepati yeteneğini ve güçlü durugörüsünü, diğer sezgisel yetenekleriyle birlikte yıllar önce kapattı.
 
Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nü dereceyle bitirdikten sonra üniversite hayali olan Procter & Gamble’da 13 yıl üst düzey yöneticilik yaptı ve Procter & Gamble Türkiye, Almanya, İsviçre, İngiltere’de görev aldı. Doğu ve Batı Avrupa P&G Pazarlama Direktörlüğü esnasında iki buçuk yaşındaki oğlunun bir iş gezisi dönüşü attığı minik tokadından sonra kariyerine bir süre ara vermeye karar verdi.
 
İngiltere’de "Coaching for Performance" ekolünün kurucusu Sir John Whitmore'dan ve 1964 Yaz Olimpiyatları'nda altın madalya alan David Hemery'den Executive Coaching, Collin Reeve'den Business NLP Practitioner, Heidelberg'de Coaches Training Institute (CTI)’in beş aylık koçluk eğitimi programlarını tamamladı.
Hawaiili şaman Dr. Ihaleakala Hew Len'den Ho'oponopono, Hawaii’de Dr. Doreen Virtue©’dan Angel Therapy©, Meleklerle Yaşam Ötesiyle İletişim (Angel Therapy© Mediumship), Past Life Healing with the Angels (Meleklerle Geçmişi Şifalandırma), Almanya’da Charles Virtue'dan Yaşam Ötesiyle İletişim (Mediumship) Eğitimleri’nden sonra birikimini, kendi hayatını ve şifa verdiği, eğitime aldığı binlerce insanın yaşamını değiştirmek için kullandı. Aslında sezgi, şifa ve telepati yetenekleri çok güçlü olan kristal çocukların öncülerinden olduğunu anladıktan sonra hayatında önemli değişiklikler oldu.
Yaşam ötesiyle iletişim, enerjisel şifa, kristallerle şifa, sesle şifa ve kanallık yeteneklerini kucaklamayı seçti. Allah’a en yakın melekler olarak bilinen Seraf’lara, Başmeleklere, Aydınlanmış Üstatlara kanallık etmeye başladı. Bireysel çalışmalarda ve eğitimlerinde sesli şifanın gücünü kullanarak katılımcıların enerjilerini çok yüksek bir düzeye çıkarmaya, kendi sesini kullanarak onların tıkanıklıklarını çözmeye başladı.
 
Beki İkala Erikli, 2010’dan beri kitaplarında, CD’lerinde, sesli meditasyonlarında birikim ve şifasını yüz binlerce okuruyla paylasmaktadır. Sezgilerini ve şifa gücünü kullanarak toplu şifa akıttığı grup eğitimlerinin yanısıra, bireysel çalışmaları ve küçük gruplarda vermeyi tercih ettiği orta ve ileri seviye eğitimleri bulunmaktadır. 

Eğitimlerinde katılımcıları Başmeleklere, Seraflara, Aydınlanmış Üstatların yüksek enerjilerine uyumlayan Erikli, şifa vermenin yanı sıra onlara, kendi yaşamlarını ve etrafındakilerin yaşamlarını nasıl şifalandıracaklarını öğretmektedir. Yıllar içinde yetiştirmiş olduğu Melek Koçları©’nın bir kısmı özel yaşamlarında ve iş dünyasında çok farklı konumlarda etraflarına ışık olurken, pek çok Melek Koçu© da profesyonel olarak insanlara ışık ve şifa vermek üzere çalışmaktadır.
 
Vermekte olduğu eğitimler:
 
KURUMSAL EĞİTİMLER
 
İş Hayatında Enerjimizi Her An Yüksek Tutmak ve Başarıyı Kolay Yakalamak
 
Sezgisel Zekayı Geliştirmek,  İlişkileri ve Ekibi Etkin Yönetmek
 
İşte Motivasyonu Yüksek Tutmak
 
Referanslar:
 
Procter & Gamble
 
MasterCard
 
Turkcell Global Bilgi
 
Mesa
 
 
BİREYSEL EĞİTİMLER
 
Yeni Başlayanlar için Eğitimler:
 
Meleklerle Yaşamak© Eğitimi
Meleklerle Bereketi Yaratma Semineri
Meleklerle Hayatımızın Aşkını Yaratma Semineri
Meleklerle Yaşam Amacımızı Bulma Semineri
 
 
Orta Seviye Eğitimler:
 
Meleklerle İletişim Kurma© Eğitimi
 
 
İleri Seviye Eğitimler:
 
Üstatlık Yolu© Eğitimi
 
Meleklerle Geçmişi Şifalandırma (Regresyon) Eğitimi
 
Altın Işıkla Hayatımızı Dönüştürme Eğitimi
 
 
Türkçe yayınlanmış eserleri:
 
Baskısı 200.000’i aşan Meleklerle Yaşamak©
Meleklerle Yaşamak© El Kitabı (Çakraları Arındırma CD’si ile birlikte)
Meleklerle Yaşamak© Melek Kartları (98 Sayfalık Rehber Kitapçığı ile)
Meleklerin Gücü
İş Hayatında Melekler
Meleklerle Geçmişi Şifalandırın! (Geçmiş Şifası CD’si ile birlikte)
Koruyucu Meleğinizle Buluşun! (Meleğinizle Buluşma CD’si ile birlikte)
Meleklerle Bereketi Hayatınıza Çekin! (Bolluk Şifası CD’si ile birlikte)
Melekler Ajandası
Dilek Kutusu
 
 
Cep telefonu ve tablet uygulamaları:
 
Meleklerle Yaşamak© Melek Kartları (98 Sayfalık Rehber Kitapçığı ile)
 
Işık olsun!