MELEKLERLE GEÇMİŞİ ŞİFALANDIRMA (Regresyon)


Ben neden hayatımda bunları tekrar tekrar yaşıyorum? diyorsanız, cevabı geçmişten gelen kayıtlarda saklı.

Neredeyse hepimizin geçmişten gelen, yaşamımızı etkileyen kalıpları var. Bilinçaltımızdaki kayıtlar, çoğu zaman biz farkında olmadan, bizi ve dünyamızı isteğimiz dışında 'yönetiyorlar'.

• Korkular,

• Para ile ilgili blokajlar,

• İşteki tıkanıklık ya da çöküşler,

• Zorlayıcı bir ilişki ya da hep aynı tip ilişkiler yaşamak,

• Korkular, ya da öfke, kaybetme korkusu, aşırı kıskançlık gibi kontrol edemediğimiz duygular,

• Tedaviye yanıt vermeyen fiziksel rahatsizliklar (bazı sırt ağrıları, migren, ülser…)

sıklıkla geçmişten kaynaklanıyor.

Bazı tipik örnekler


Bu bilinçaltı kayıtları belki atalardan miras kaldı, belki kollektif bilincten yansidi bize, belki de şu anki hayatımızdan önce başka yaşamlar yaşadik ve o yaşamlarin izlerini taşıyoruz. Kökeni ne olursa olsun, bu izler bizi günlük yaşamımızda çok garip şekillerde etkileyebiliyor.

Geçmişi Şifalandirma Çalışması, bu semptomların kökenine inerek, başmeleklerle bu kalıplari şifalandırıyor. Geçmişten gelen kaydı, DNA'mizdan, hücresel hafızamızdan siliyor. Böylece birçok sorunun hafiflemesine, hatta tamamen iyileşmesine olanak sağlayabiliyor.


Meleklerle geçmişi şifalandırma çalışması yapanlardan:


Nedense işlerim bir yere kadar çok iyi gidiyor, ama ondan sonra mutlaka çöküyor, ya da o işi ben baltalıyorum. Devamı...

Size çok ama çok teşekkür etmek istiyorum. Yaptığımız seanstan sonra sanki içimdeki tüm endişeler, korkular, kalp çarpıntıları yok oldu. Devamı...

Midemde sıklıkla sorun yaşardım, özellikle de tartışmalarda... Devamı...

On dört senedir doğru dürüst uyku uyuyamıyordum. Doktorlar insomnia demişlerdi... Devamı...

Esime duydugum ofkenin aslinda kendi bedenime zarar verdigini fark etmistim. Esimin isleri kotu gidiyordu ve sebep oldugu sikintilar dolayisiyla affedemiyordum onu.... Devamı...Meleklerle Geçmişi Şİfalandırma Çalışması, bir konu için bir saat kadar süren bir çalışma.

Bireysel çalışma yapmak icin info@meleklerdunyasi.com'a mail atabilir ya da 0530 469 1923′ü arayabilirsiniz.Melekler Dunyasi© Melek Koclari©


Meleklerinizi Duymayi Ogrenin!

Melekler ve meleklerden yardım istemek


Süre: 1 Saat

Ücret: 444 TL

"Ben doktorum. Çok da başarılıyım işimde. Yalnız senelerdir işimi büyütüp bir yere getiriyordum, sonra bir şekilde işim düşüşe geçiyor ve sıfırlanıyordu. Ya da ben, o işi baltalıyordum. Eğer iş sıfırlanmazsa, o zaman ayaklarımda iyileşemeyen bir hastalık başlıyor ve yürüyemiyordum. Mecburen iş kapanıyor, sonra hastalık iyileşiyordu. Yaptığımız çalışma sonrasında çakılıp kaldığımı, bir türlü battığım yerden çıkamadığımı gördüm. Bunu meleklerle şifalandırdıktan sonra, o gün, ayağımda bulunan yara da iyileşti. Eski muayenehanemi tekrar açtım ve çok iyi gidiyor."

Dr. D. T., İstanbul
"Size çok ama çok teşekkür etmek istiyorum. Yaptığımız seanstan sonra sanki içimdeki tüm endişeler, korkular, kalp çarpıntıları yok oldu. Üstümden büyük bir yük kalktı sanki. Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Sanki eski neşem geri geldi. İçimden sürekli gülümsemek geliyor ve hiçbir şey artık beni endişelendirmiyor. Son aylarda sürekli somurtuyordum, içimden gülmek gelmiyordu. Aynen sizin söylediğiniz gibi dün gece harika bir uyku uyudum. Hâlâ inanamıyorum bu kadar kolay her şeyin değiştiğine. Size ve meleklere sonsuz teşekkürler."

Muzeyyen Arikoglu, Istanbul
"Yaptığım çalışmadan sonra sanki üstümden kamyon kalkmış gibi hissettim. Roma döneminde yaşadığımı gördüm. Meger o dönemde önemli bir konumdaymisim ve söylediklerimden dolayı karnımdan kılıç darbesi alarak ölmüsüm. Meleklerle tek bir calismada bu olay şifalandı. Midemde sıklıkla sorun yaşardım, özellikle de tartışmalarda. Önce boğazımda, sonra midemde yumru oluşur, bir şekilde nefesim tıkanır, sonra da çarpıntı başlardı. Şimdi yine aynı tartışmalara giriyorum ve artık boğazım da, midem de rahat, bunların hiçbiri olmuyor. Çarpıntılarım da tamamen geçti.'

Beki Leon, İstanbul
"On dört senedir doğru dürüst uyku uyuyamıyordum. Doktorlar insomnia demişlerdi. Bazen on iki gün uyumadığım oluyordu. Psikologlara gittim, ilaç kullandım, hiçbir şey işe yaramadı. Yaptığımız çalışmada kendimi altmış beş yaşında, ak sakallı, beyazlar içinde, hapsedilmiş bir din adamı olarak gördüm. Orada uzun süre hapsedildiğimden kafamdaki düşünceler beni yiyip bitiriyordu. Orada, bu durumda uyumama imkân yoktu. Melekler yardımıyla tek bir çalışmada olay şifalandı. Artık günde sekiz, dokuz saat uyuyorum, hem de deliksiz. On dört sene uyumamaktan vücudumun içi titriyordu, kendimden uzaklaşmıştım, kendim olmaktan çıkmıştım. Tüm bunlar bitti."

Mustafa Durma, Istanbul
"Doktor kontrollerine gitmeme ragmen sebebi bulunamayan bobrek agrilarim vardi. Yaptigimiz gecmis sifasinin ardindan mucizevi bir sekilde agrilarim yok oldu, cunku yaptigimiz calismada esime duydugum ofkenin aslinda kendi bedenime zarar verdigini fark etmistim. Esimin isleri kotu gidiyordu ve sebep oldugu sikintilar dolayisiyla affedemiyordum onu. Sonra affederek onu da, kendimi de ozgur biraktim! Hem sagligima kavustum, hem de esimin uzerinden o olumsuz enerjimi cektigimde hic beklemedigimiz yerlerden evimize bereket akti. Artik akisa daha cok guveniyorum. Fark edip daha huzurlu bir hayata kavustum."

Mehtap C., Istanbul
İşte bazı tipik örnekler:

"Hep ayni tip insanlarla ayni seyleri yasiyorum, insanlarin yuzu degisiyor, ama yasadigim iliski sanki ayni…"


"Bir ise basliyorum, bir yere kadar geliyor, sonra birden cokuse giriyor, bu kacinci isim ya da pozisyonum…"


"Bereketi bolca yasayamiyorum, hep birseyler geliyor ama kit kanaat, ya da yetecek kadar…" 


"Hamile kalamiyorum bir turlu, tup bebek deniyoruz ama…"


"Bende panik atak var. Endise ile basliyor, sonra nefesim daraliyor, kalp carpintisi basliyor. Doktorlar ilac verdi ama…"


Bu örnekler, Melekler Dunyasi©'nda yasadigimiz gecmisten kaynaklanan kaliplarin sadece bazilari.