Bereketi Çekmek

BEREKETİ, PARAYI HAYATIMIZA ALMA ÇALIŞMASI

Bu sayfanın en altında ulaşacağınız çalışma, son derece etkili ve dönüştürücü bir çalışmadır. Bu çalışmayı, rahatsız edilmeden kendinize ayıracak bir buçuk saatiniz olduğunda yapmanız gerekmektedir. Bu sayfadaki bilgileri uygulamanız, bereket çalışmasının etkisini artıracaktır.

"Beki Hanım, açıkçası bereket çalışmasını yaptıktan sonra hayatımda bir şeyler değişeceğine inanmıyordum. Ama sadece üç hafta içinde hayatımda para ve bereketle ilgili öyle çok şey değişti ki... Size çok teşekkür ederim." Sevgi M. İstanbul

Sevgi Hanım'ın yaşadığı ışığın ve bereketin kat katının sizin hayatınıza akması niyetiyle...

 

BEREKETİN ÖNÜNDEKİ "GEÇMİŞTEN GELEN" ENGELLER

Pek çoğumuzun, belki de hepimizin bereketle ilgili geçmişten gelen blokajları veya kalıpları var. Bu kalıplar, genlerimizde,

hücresel hafızamızda; bilinçaltımızda saklı. Bizler çoğu kez bu kalıpların farkında değiliz. Gerçek şu ki, biz bunu bilsek de bilmesek de, geçmişten gelen kalıplar, bizi istemimiz dışında yönetiyorlar.


"Tekrar tekrar neden bunları yaşıyorum?" "Bir türlü istediğim bereketi, akışı hayatıma sağlayamıyorum..." diyorsanız, büyük ihtimalle geçmişten gelen bir kalıp yaşamınızın bu alanını sizin isteğiniz dışında yönetiyor.

GEÇMİŞTEN GELEN ANILARI ŞİFALANDIRMAK

Geçmişten gelen anılara ulaşmak için öncelikle vücudu rahatlatıyoruz. Biz vücudumuzu rahatlattıktan sonra işi, o her şeyi bilen parçamız, yüksek benliğimiz, yani Allah'ın içimizdeki parçası devralıyor ve olayın kökenine gidiyor. Bizim yöntemimiz de, olayın kökenine ulaştığımızda meleklerle, başmeleklerle, bazen de aydınlanmış üstatlarla birlikte çalışarak olayı şifalandırmak, yani bu anıları DNA'mızdan, hücresel hafızamızdan silmek.

Bu bilinçaltı kayıtlarımıza ulaşıp onları şifalandırdığımızda, yaşamımızdaki kalıplar da şifalanıyor. Geçmişi şifalandırdığımızda, artık o tekrar tekrar yaşadığımız olayları bir daha yaşamamız gerekmiyor.

Aşağıdaki mp3'teki çalışma, önce bereketin önündeki geçmişten gelen blokajları, kalıpları şifalandıracaktır.

Sonrası, size kalıyor!

 

BEREKETİN ÖNÜNDEKİ "BİZİM YARATTIĞIMIZ" ENGELLER

Sözlerimize, düşüncelerimize dikkat!

Söz duadır. Düşüncelerimizle, sözlerimizle yaratıyoruz. İş paraya gelince, çevreden, ailemizden gelen pek çok inanç da yaşamımıza paranın akışını engelleyebiliyor.

"Hayat (veya ...) ne kadar pahalı."
"Para geldiği gibi gidiyor..."
"Ekmek aslanın ağzında."
"Para kirlidir..." gibi.


Tavsiyemiz, bu çalışmadan sonra kendinize ve başkalarına karşı her zaman aşağıdaki gibi olumlu şekilde düşünüp konuşmanızdır:

"Para nimettir."
"Para, bereket artık bana gani gani geliyor."
"Bu verdiğim paranın yerine iki katı geliyor, biliyorum."
"O kişide varsa, bana da gelecektir."
"Nereye elimi atsam, artık altın oluyor..."


...çünkü bunun tersini düşünür, söylerseniz, emriniz olur.

Size hediye ettiğimiz çalışma, geçmişten gelen blokajlarınızı şifalandıracaktır.

Bundan sonra geleceğinizi yaratmak, düşünce ve sözlerle sadece SİZE kalıyor. Bunu kimse sizin için yapamaz.

Yaratan sizsiniz.

 

Davranışlarınıza dikkat!

Aşağıdaki mp3'teki çalışmanın son bölümü, para ile ilgili kendi inançlarınızın ve düşünce şeklinizin farkına varmanızı sağlayacaktır. Bundan sonra size düşen, sağlıksız inançlarınızı, düşüncelerinizi VE DAVRANIŞLARINIZI değiştirmektir.

Paraya sevgiyle yaklaşmak, size verilen bereketi almak (verilen bir iltifat, hediye, para veya sadece bir parça kuruyemiş bile olsa...), ve parayı korkarak veya endişe ile harcamak yerine, zaten harcayacaksanız, geri geleceğini bilerek güvenle harcamak gibi. Buna inanmasanız da kendinize bunu söyleyin. Böylece sözlerinizle bereketi yaratırsınız.

Aşağıdaki çalışmanın son bölümü, size bizzat sizin bu konuda ne yapmanız gerektiğiyle ilgili pek çok ipucu verecektir.

 

Almayı öğrenin.

Size garip gelebilir ama, vermenin önündeki en büyük engellerden biri almamaktır. Eğer başkalarına verdiğiniz gibi, size verileni alabilirseniz, evrenin akışına kendinizi açarsınız. Almayı reddederseniz, akışı kendiniz tıkarsınız.

Vermenin keyfini karşınızdakine de verin ve almayı seçin. Verilen her ne ise, onu sevgiyle ve dua ile alın. Eğer bu şekilde alırsanız, aldığınız her ne ise, verene de kat kat dönecektir.

 

Bereketi, parayı almayı hak ettiğinizi bilin.

Kaynak sınırsızdır. Bereket de öyle. Bilin ki aslında kendi engellerimizi ortadan kaldırdığımızda, bereketi, parayı gani gani hak ediyoruz. Hepimiz.

Başmelek Ariel ve Bereket Üzerine...

 

ÖNEMLİ!

BEREKET ÇALIŞMASINA BAŞLARKEN YANINIZA BİR KAĞIT VE KALEM ALMANIZ GEREKMEKTEDİR. ÇALIŞMANIN SONUNDA KAĞIT KALEM KULLANARAK YAPACAĞINIZ BİR BÖLÜM OLACAK. UYARI:
Bu çalışma, on sekiz yaşından büyükler için tasarlanmıştır. On sekiz yaşın altındakilerin bu linkteki çalışmayı yapması uygun değildir. Bu çalışma, kişisel gelişiminiz için güçlü, enerji veren ve hayatınızı olumlu yönde değiştirme amaçlı bir araç olup, hiçbir surette kişisel bakım ve/veya tıbbi uzman ve/veya tıbbi tedavi yerine geçmez. Eğer bir sağlık probleminiz varsa, tıbbı tedavinizin mutlaka gerekliliklerini yerine getiriniz. Bu çalışmanın yanlış ve uygunsuz kullanımından dolayı yazar Beki İkala Erikli, hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu çalışma meditasyon içerdiğinden ve derin gevşeme sağladığından araba kullanılırken veya konsantrasyonun hayati önem taşıdığı faaliyetler yapılırken kesinlikle dinlenilmemelidir.


BEREKET ÇALIŞMASINI İNDİR

MP3'ü indirmek için lütfen isminizi ve e-posta adresinizi yazın...

AD SOYAD
E-POSTA
Teşekkürler

Buraya e-mail adresimi, adımı ve soyadımı yazarak, Melekler Dünyası'ndan haber ve mesaj almak istediğimi kabul ve beyan ederim.

 

Bereketin dışında geçmişten gelen diğer blokajlarımı, kalıplarımı (ilişkiler, iş, korkular, vs...) nasıl şifalandırabilirim?


• 'Meleklerle Geçmişi Şifalandırın!' adlı CD ile çalışabilirsiniz. Kitapçılarda bulabileceğiniz bu CD ile geçmişten gelen tüm konularınızı şifalandırabilirsiniz.

'Meleklerle Geçmişi Şifalandırın!

• Veya konunuz ile ilgili geçmişi şifalandırmak için bireysel çalışma randevusu alabilirsiniz.

Geçmişi Şifalandırma Çalışması...

 


ÇALIŞMA İLE İLGİLİ SORULARIM VAR... (okumak için tıklayın)


Konu şifalandıktan sonra size düşen, şifalandırmış olduğunuz konuyu şifa olmamış gibi yaşamamak. Yani eğer bereketi şifalandırdıysanız, çalışma sonrasında eskiden yaptığınız gibi, "Ben bereketi çekemem, elimi nereye atsam kurur." derseniz emriniz olur. Bunu yaparsanız, size değil melekler, hiç kimse yardım edemez, çünkü siz özgür iradenizle bereketinize set çekmiş olursunuz.

Bu konuda tavsiyem, Secret adlı kitabı veya kitabın DVD'sini iyice (bir kez daha) çalışmak. Mp3'teki çalışma, bereketle ilgili geçmişi şifalandırmak, kendi düşünce, davranış ve inançlarınızla ilgili farkındalığınızı artırmak amacıyla hazırlandı. Şu anı ve yarını bilinçle yaratmak ise apayrı bir konu.

Kısacası geçmişiniz şifalandıktan sonra, gün içinde düşüncelerinizi, sözlerinizi yönetmek, kötüyü değil iyiyi konuşmak, cehennemi değil cennetinizi, bereketinizi yaratmak size düşüyor.

Şifa olsun, ışık olsun.

Ve öyle de oldu.

Sevgi ve ışıkla,
Beki Ikala Erikli


Not:
Bu çalışmayı sizlere ulaştırmamızı mümkün kılan sevgili Mustafa, Müzeyyen ve Çağatay'a sonsuz teşekkürler... Bereket, ışık onlara kat kat yağsın.