Meleklerle Geçmişi Şifalandırma Eğitimi

MELEKLERLE GEÇMİŞİ ŞİFALANDIRMA (REGRESYON) EĞİTİMİ

( Sadece Melek Koçları içindir.)

- BU SERTİFİKALI EĞİTİM BEKI İKALA ERIKLI TARAFINDAN İKİNCİ KEZ VERİLMEKTEDİR - 


Tarih: 1. Bölüm: 24-25-26-27 Mart 2016

2. ve 3. Bölümler özel randevu ile belirlenecektir.

Bu eğitim süreci, katılımcıların seviyesine göre 6-12 hafta sürecek uygulama ve birebir seanslar içeren bir süreçtir. Sadece Meleklerle İletişim Kurma Eğitimi'ni tamamlamış olan Melek Koçları(c) içindir. 

Eğitim sürecinin sonundaki yazılı ve uygulamalı çalışmaları başarıyla tamamlayanlara Meleklerle Geçmişi Şifalandırma Sertifikası verilecektir. Eğitim süreci içinde katılımcıların İleri Seviye Eğitim'i (Üstatlık Yolu)  tamamlamaları beklenmektedir.

Grubun dinamiğine ve gelen rehberliğe göre, eğitimin 1. bölümünde katılımcıların geçmişten gelen 2-4 konusu şifalanacaktır.

2. ve 3. bölümler hem bireysel şifa hem de pratik çalışmalar içermektedir.

1. BÖLÜM 9-10-11-12 Şuat 2017

(Eğitime 12 kişi kabul edilecektir.)

Temel regresyon teknikleri

- Rahatlatma

- Emir vs Önerme

- Pozitif kodlama

Önkonuşma

İleri Regresyon Teknikleri - I

- Başmeleklerle Şifa

- Üstat'larla Şifa

- Affettirme

- Pratik Çalışmalar

İleri Regresyon Teknikleri - II

Enerjileri Arındırma

- Progresyon

Yaratma

Olası Tümsekleri Nasıl Çözeriz

Süre: 3 Gün, 10:00-18:00 arası.

IKINCI BÖLÜM (1-4 hafta sonra, tarihler hafta içi olacak ve randevu ile belirlenecektir)

Saat: 09:00-16:00

Beki İkala Erikli ile 3 kişilik özel uygulamalı eğitim

Geçmiş Şifası da içeren bu kişisel eğitimde Beki İkala Erikli gözetiminde regresyon uygulanacak ve kişiye özel geribildirim ile çalışılacaktır.

Birinci bölüm ile ikinci bölüm arasındaki süreçte katılımcıların en az 4 kişisel uygulama yapılması gerekmektedir.

ÜÇÜNCÜ BÖLÜM (2. Bölümden 1-4 hafta sonra, tarihler hafta içi olacak ve randevu ile belirlenecektir)

09:00-16:00

Beki İkala Erikli ile 3 kişilik özel uygulamalı eğitim

Katılımcılarla Geçmiş Şifası da içeren bu kişisel eğitimde Beki İkala Erikli gözetiminde regresyon uygulanacak ve kişiye özel geribildirim ile çalışılacaktır.

İkinci bölüm ile üçüncü bölüm arasındaki süreçte katılımcıların en az 4 kişisel uygulama yapılması gerekmektedir.


Katılımcılardan;

Regresyon eğitimi benim ve benimle birlikte ailemdeki, çevremdeki insanların yollarının açılmasında çok etkili oldu.

 

"Regresyon eğitimi benim ve benimle birlikte ailemdeki, çevremdeki insanların yollarının açılmasında çok etkili oldu. Ben yollarımız açıldı diyorum çünkü geçmişten gelen blokajlarla yollar tıkanıyor ve ilerlememiz mümkün olamıyor, sebebini bilemediğimiz için de bazı konularda kısır döngü sürüp gidiyor. Bu çalışmalarla geçmişin etkileri arınıyor ve yollarımız tertemiz oluyor, geleceğimizi yaratma şansına sahip oluyoruz.  (Bu eğitimin en güzel tarafı Beki Hanım'dan regresyon çalışması randevusu almak için herkes aylarca beklerken bizim onunla birlikte bir çok konumuzu şifalandırma şansına sahip olmamızdı. Eğitim sırasında kendi öncelikli konularımız, yanısıra  da birlikte eğitim aldığımız arkadaşlarımıza yaptığımız çalışmalar ile bizim de  o konularla ilgili blokajlarımız şifalandı.)  Regresyon çalışmasını bu anlamda da çok önemsiyorum, yaptığımız her çalışma bizim de o  konuyla ilgili tarafımızı şifalandırıyor. Ben hem kendime hem de başkalarına yaptığım regresyon çalışmalarında kabuk kabuk arındığımı hissediyorum. İnsanların hayatlarına dokunmak, 1-2 saat içinde onların hayatlarında mucizelere vesile olmaksa bambaşka bir keyif. Sizdeki iyileşme ve ilerlemeyi görenler kendilerini şifaya açıyorlar ve bu çalışma ile yıllardır taşıdıkları yüklerden arınıyorlar.  Benim çalışma yaptığım kişilerin çoğunda kısa zamanda önemli gelişmeler oldu, örnek vermek gerekirse; bir danışanım yıllarca kısmetinin kapalı olduğuna inanırken şimdi tam da yarattığımız gibi biriyle karşılaştı, bir diğer arkadaşım bereketle ilgili sorunlar yaşıyordu şimdi eşiyle birlikte kendi restaurantlarını açtılar. Bir diğer danışanın eşi ve ailesi ile ilişkileri düzeldi. Hayatına sürekli olarak kendine uygun olmayan birilerini çeken yakınım şimdi kendine yararı olmayan kişilerle uğraşmıyor ve kendine güzel bir hayat kurmak üzere hızla ilerliyor. Bir danışanın önemli düzeydeki depresyonu ve korkuları şifalandı. Çalışmalarım devam ettikçe örneklerin de çoğalacağını biliyorum. Sonsuz teşekkürler...."