Başmeleklerden Mesajlar

Meleklerden Mesajlar

Başmelek Cebrail’den Dünyamıza Işık Vermek Üzerine…

Dünyamızdaki Açlığı Dönüştürmek Üzerine…

Karanlığı Değil, Işığı Yaratmak Üzerine… 

Hızlanan Zamanı Yavaşlatmak Üzerine…

Başmelek Cebrail’den Çocuklar Üzerine…

Başmelek Haniel’den Mart 2011 Mesajı

Başmelek Ariel’den Bereket Üzerine…


Başmeleklerden gelen mesajlari her ay mail yoluyla almak icin info@meleklerleyasamak.com'a mail atmanız yeterli.
 

Her ay, ücretsiz olarak başmeleklerden, aydınlanmış üstatlardan gelen mesajlari sizlere iletiyor olacagiz.


Sevgi ve ışıkla,

Beki İkala Erikli
 

NOT:

En aşağıda, Başmelek Ariel’den bereketi yasamimiza cekmekle ilgili mesajini bulabilirsiniz.

 

 

Başmelek Cebrail'den Dünyamıza Işık Vermek Üzerine…

 

Merhaba,

 

Bu ay, dolunay gunu olan 13 Agustos Cumartesi butun gun Basmelek Cebrail’in sevgi dolu sesini duydum. ‘Aylik mesajini yazman icin seni bekliyoruz.’ dedi bana sevgi dolu sesiyle Basmelek Cebrail. Hep birseyler cikti, yazamadim ertesi sabaha kadar…

 

Iste sevgili Cebrail’in bizlere soylemek istedikleri:

 

“Merhaba sevgili arkadasim,

Ben Basmelek Cebrail’im.

Sen, insanlarin yoneldigi deniz fenerisin. Siz, hepiniz oylesiniz. Sevgili arkadaslarim, biz, sizin simdi bu gercegin farkina varmanizi ve bu isigi dunyaniza yaymanizi istiyoruz. Sizler dunyanizi elinizde tutuyorsunuz, ama bunun farkinda degilsiniz. Eger isik oldugunuzu anlar ve isiginizin gucunun farkina varirsaniz, o zaman isiginizla dunyanizi aydinlatabilirsiniz ve mucizeler, evet mucizeler, dunyanizi sarar.

Biz burada, sizlerin ‘yakin dunyanizdan’ soz etmiyoruz. Biz burada, sizin gezegeninizin tamamindan soz ediyoruz. Sizler, her birinizin icinde olan gucun farkina SIMDI varmalisiniz, ve isiginizla isimalisiniz.

Biz sizden, bunu bilincli olarak yapmanizi istiyoruz. Bunu yapabilmek icin, bu zamanda sizlere verilen bircok yontem var. Onlari kullanin. Yureginize en yakin gelen yontemleri secin ve onlarla ilerleyin. Isiginizla baglantida kalin ve onu gittiginiz her yere yayin.

Sizler su anda zirvedesiniz. Sizlerin, bunun farkinda olmaniz gerekiyor. Isiginizi yayin. O isik oyle gucludur ki, onu bir kez kullanmaya basladiniz mi, gucunuz karsisinda sasirip kalirsiniz.’

 

(Ben o sirada, yasamis oldugum irili ufakli mucizeleri dusundum elimde olmadan. Bir tanesi guneyde bir sahilde, Temmuz sicaginda cam agaclarina dogru hizla ilerleyen yanginin yon degistirmesi icin Allah’a, Basmelek Mikail’e ve Ariel’e yurekten rica etmemdi. ‘Acaba ise yaradi mi?’ diye dusunurken gozlerimi actigimda ayakkabimin uzerinde yedi benekli bir ugur bocegi duruyordu. Bundan uc-dort dakika sonra, ruzgar tamamen yon degistirip muthis bir hizla eserek yangini nehir tarafina surdu o gun. Yangin sonmustu. Etraftakiler, ‘Ruzgar nasil boyle tamamen yon degistirebildi?’ diyorlardi. Bu olayi, o gun, facebook sayfamda sizlerle paylasmistim.

 

Buna benzer bircok mucizeyi mumkun kilan o isik karsisinda gercekten de saygiyla egilirim, diye dusundum.)

 

Basmelek Cebrail, sozlerine soyle devam etti:

 

“Evet, bu gucun kaynagi olan kaynak cok buyuktur. O saftir, ve o, isiktir. O, herseyin uzerine isiyabilir. O, herseyi sifalandirabilir. Dunyanizdaki herseyi…

Bu isigi kullanin. Hepiniz, evet hepiniz, bu isiga ulasabilirsiniz. Onu kullanin.

O isik olmak ve o isikla isimak, sizin sorumlulugunuz ve kaderinizdir.

Basmelek Cebrail”.

 
 

Dünyamızdaki Açlığı Dönüştürmek Üzerine…


Beki İkala Erikli, 10.08.2011

Merhaba,

Meleklerime ve rehberlerime, dünyamızdaki açlık için ne yapabiliriz diye sordum. Tek bir yürek olarak birleşebileceğimizi ve topluca bir çalışma yapabileceğimizi söylediler bana. İşin ilginç tarafı, geçtiğimiz haftalar hatta aylar boyunca, parça parça bu çalışmanın çok benzerinin bazı bölümleri, bana kendi kendime yaptığım meditasyonlarda gelmeye başlamıştı. Sizlerle şimdi, bu çalışmayı paylaşıyorum.

İnancım şu ki, bu çalışmayı meditasyonlarımızda, kendi kendimize veya grup olarak her yaptığımızda, dünyamıza ışık veriyoruz. Hem kendi özel dünyamıza, hem de içinde yaşadığımız büyük dünyaya.

Benim aldığım rehberlik, italik yazılarla yazılmıştır.

Soru:

“Dünyamızdaki açlık için ne yapabiliriz?”

“Yapmanız gereken şu, Beki:

Işıktan piramidinizin tam ortasında oturun. (Işıktan piramidinizi oluşturmak için meditasyon yaptığınız pozisyonda, gözlerinizi kapatın ve nefesinize odaklanın. Sonra, tabanı kare olan bir piramidin içinde, tam ortasında oturduğunuzu hayal edin. Ben, sırtımı piramidin iki kenarının birleştiği köşeye veriyorum. Vücudumun ön kısmı ise, tam onun karşısına bakıyor, öteki köşeye. Bunu gözünüzün önüne getiremezseniz, buna niyet edin yeter. Bkz. Şekil 1 ve Şekil 2)

 


Sonra, Yaradan’ın ışığının başınızın tam üstündeki taç çakranızdan girdiğini hayal edin. Nefesinizle, bırakın bu ışık, kalbiniz hizasındaki yürek çakranızı doldursun, sonra da bir sütun halinde vücudunuzdan aşağıya, Dünya Ana’ya aksın.


Işık, piramidinizin tamamını doldurana kadar birkaç nefes daha alın.

Işıktan piramidiniz tamamen ışıkla dolduğunda, Yaradan’ın ışıktan piramidini, sizin piramidinizin tam üzerinde duracak şekilde hayal edin.

(Yaradan’ın ışıktan piramidini, sizin piramidinizin tam tepe noktası ile buluşan, sizin piramidinize tamamen simetrik ve ters bir piramit olarak düşünebilirsiniz. Tepe noktası sizinkiyle buluşan, kare tabanı yukarıda bir piramit gibi. Bu piramit, bize ve dünyamıza Yaradan’ın tanrısal ışığını akıtır. Bkz. Şekil 3)
 

 

Sekil 4

Şimdi bırakın, Yaradan’ın ışığı sizin piramidinize aksın, aksın, aksın… Işığın tamamen sizin piramidinize dolduğunu hissettiğiniz zaman, işte o an, bırakın ışık ve sevgi, o iki piramidin sağındaki ve solundaki boş alanları dolduracak şekilde, piramitlerin altından ve üstünden akarak taşsın. (Bkz. Şekil 4)

Bu taşan ışığı birkaç dakika tutun, onun akmasına izin verin.  

Bu ışık, dünyadaki herkesi ve Dünya Ana dahil olmak üzere her varlığı besleyecek.

Piramitlerin arasındaki boşluk, taşan ışıkla, ışıktan bir sonsuzluk işareti şeklini alacaktır. Bu, bereket ve ışık şeklinde akan, tanrısal enerjiden oluşan bir hologramdır. Bu, yaratılmışlara ihtiyaçları olan her şeyi verecektir.

(Ben bu noktada, bunun gerçekten işe yarayıp yaramayacağını sordum. Çünkü açlık ile ilgili hiçbir şey düşünmem veya niyet etmem söylenmemişti bana. Bana gelen cevap şöyle oldu:)

Bu, çok güçlü bir çalışmadır. Onun gücüne güvenin. Bu çalışmanın işe yarayacağına inanın.

Ve öyle de oldu.”

Not: Elimden geldiği kadar, çalışmayı görselleştirmeye çalıştım. Umarim yukaridaki 4 şekil, size yardım eder.

 
 

Karanlığı Değil, Işığı Yaratmak Üzerine…

 

15 Temmuz 2011 sabahi erkenden uykumdan “YAZ!” diye bir sesle uyandim. O sabah dolunaydi ve bir onceki gece onuc sehidimizin haberini almis, meleklerimin tavsiyelerine ragmen kendime engel olamayip cok uzulmustum.

 

Basmelek Mikail sesleniyordu bizlere:

 

“Evet, ben Basmelek Mikail’im ve bu ay seninle ben konusmak istiyorum. Izlenim su ki, zamaninizin cogunda karanliktasiniz, ya da bir baska deyisle iluzyon cok guclu. ‘Isik nerede?’ diye soruyorsunuz.

 

Isik her yerde. Biz, sizlerden bunu gormenizi istiyoruz. Orada olani gormenizi. Isik burada. O, su anda burada. Her birinizin uzerinde parliyor. Artik korlugunuzden uzaklasin ve onu gorun. Hepinizin bunu yapacak gucu var, simdi.

 

Fakat siz, iluzyonu gormekte ve iluzyonda yasamakta israr ediyorsunuz. Neden? Cunku bu, daha kolay. Cunku bu, her zaman yapageldiginiz sey. Bu, hosunuza gidiyor. Onda daha fazla heyecan, daha fazla yenilik, daha fazla haber degeri var. Bu oyunu oynayarak daha fazla karanlik yaratmaya devam ediyorsunuz.

 

DURUN! Simdi, su anda durun.”

 

Meleklerim, size bu mesajdan bir gun once yasadiklarimi yazmami istediler. Yukaridaki satirlari yazdigimda, ben de kendimi ayni seyi yaptigimdan dolayi suclu hissettim. Televizyon izlemiyorum, gazete okumuyorum ama Facebook sayfamizdan bu ayki sehitlerin haberini aldigimda o aksam, bunu agabeyime anlattim. Neden? Bilmiyorum. Belki bu konu, bana gore, onun bilmesi gereken onemli bir haberdi. Ya da kendimi o an kotu hissettim ve o yukten konusarak kurtulmak istedim. Ama bunun tam tersi oldu. Melekerim bana israrla, “Isiga odaklan.” dediler, ama o aksam benim aklim hep o uzucu haberdeydi. Bir sure sonra cok gec olmustu. Kendimi fiziksel olarak fena hissettim, cok kotu midem bulanmaya basladi.

 

“Allah’im, meleklerim lutfen bana isiga odaklanmam icin yardim edin, su anda o kadar asagilardayim ki, buradan kendim cikamayacagim!” dedim. Birden sol elim kendiliginden solar plexus dedigimiz gobegin uzerindeki cakrama gitti, ve aninda kendimi daha iyi hissettim. O anda havam degisti. Birkac derin nefes aldim ve telefon caldi (gece saat 11′de). Sevgili arkadasim Kadriye’ydi arayan. Ne kadar cok kisinin kitabi okuyup meleklerin mucizelerini yasadigini anlatti bana, gulumsedim. Meleklerim tam o anda ona aratmislardi beni.

 

Basmelek Mikail soyle devam etti sozlerine:

 

“Evet – farkina varin ve karanligi yaratmaktan vazgecin. Daha fazla isik yaratin, simdi. Sizler bize “Isigi nasil yaratabiliriz?” diye soruyorsunuz, ya da “Isiga gidis surecimizi nasil hizlandirabiliriz?”

 

Size cevabi verdik. Ve sizlerden bir kez daha ayni seyi istiyoruz:

 

Isiga odaklanin. Isik olun. Isigi yayin. Dokundugunuz herkese isik verin. Dunyayi aydinlatin. Bunu tek tek, bir kisiden baslayarak tek tek herkesle yapin ve cok gecmeden sayi, binlerce insani bulacak.”

 

Ben o an, bana gelen ‘caresiz’ gorunen mailleri dusunup durakladim. Meleklerim bana “Sor, Beki, sor ona.” dediler.

 

“Basmelek Mikail, su anda iluzyona gomulu yasayan insanlar var. Bu iluzyonun gercek yasamlari oldugunu dusunuyorlar. Issiz olan insanlar, sevdiklerine bakmak zorunda olduklarini dusunen ve su anda issiz olan insanlar var. Onlar karanliktan nasil cikabilirler?”

 

Basmelek Mikail, “Sen onlara cevabi verdin zaten.” dedi* ve o anda piril piril bir melek isigi parildadi odada. Basmelek Mikail sustu. “Biz sizlere cevabi, defalarca verdik.” dedi.  

 

“Yaz Beki,” dedi meleklerim bana. Kalemimden sunlar akti:

 

Kendi gucumuzu elimize alalim. Farkina varalim artik; guc bizde. Evet, guc gercekten bizde. Ve iluzyondan siyrilalim.

 

Basmelek Mikail devam etti sozlerine:

 

“Bilin ki, bir cikis yolu var. Bunu bilin. Onu yaratin. Evet, belki bir blokajiniz olabilir. Ama siz, o blokajdan daha guclusunuz. Onun uzerine basin, ve o asagiya, golun icine batacak. Bu olacak. En azindan, siz, kendi yolunuzdan cekilebileceksiniz, ve golun uzerinde yuzebileceksiniz. Daha sonra, kanatlarinizi iyice acip ucabilirsiniz. O zaman da gelecek.”

 

Basmelek Mikail sessizlesti. Hepimizin, istisnasiz hepimizin omuzlarina dusen sorumlulugun onemini hissettim. Ne olursa olsun, her zaman isigi gormenin, isiktan konusmanin, isigi dusunmenin onemini. Bir gece once olanlara uzulerek karanliga nasil katkida bulundugumu dusundum. Bunun yerine sadece ve sadece geride kalanlar icin dua edebilirdim. Bu, isiga odaklanmaktir. Bu, yapici bir eylemdir.

 

“Bu sekilde, isigi yaratirsin.” dedi Basmelek Mikail. “Isigi yarartirsin, ve isik olursun. 

 

Simdi hepinizden, bunu yapmanizi istiyoruz. Her gun, her an, hayatinizin her saniyesinde. Bunu yapabilirsiniz. Isik olmayi secebilirsiniz. Bu, sizin sorumlulugunuz. Simdi ve her zaman.”

 

Basmelek Mikail.

 

 

 

 

Hızlanan Zamanı Yavaşlatmak Üzerine…


Dun sevgi dolu bir mese agacinin altinda gozlerimi kapayip meditasyon yaptim. Gunes yuzumu oksuyor, cimenler hafif serin dokunuslarla ayaklarimi dinlendiriyordu. Uzun zamandir isten gucten vakit ayirip bir agacin govdesinde meditasyon yapmamistim. Yazik etmisim… Gozlerimi actigimda yanibasimda Basmelek Metatron’un ciddi sesini duydum.

 

 “Bu, senin bu ayki mesajin.” dedi, ve ben o guzel cimenlerin ustunde duran sirt cantama uzanip kagit kalem aldim elime. 


Basmelek Metatron, zamani yoneten basmelektir, Kur’anda bahsedilen dort basmelek gibi, bizlere biz ondan yardim istedigimizde seve seve yardim eder. Basmelek Metatron’un adi “burada olmak” anlamina gelir. 


Bu aralar zamanin bir turlu bize yetmedigini, islere yetisemediginizi dusunuyorsaniz, ya da “Bugun hatta bu yil nasil gecti, anlamadim!” diyorsaniz, bu mesaj sizin icin. Yalniz degilsiniz. Bircogumuz benzer hisler icindeyiz su siralar. Sevgili Basmelek Metatron, soyle devam etti sozlerine:

 
“Evet, zaman hizlandi ve bircogunuz bunu hissedebiliyorsunuz. Kendinizi stresli hissediyorsunuz, bir yerlere kosusturuyor, yapacak cok sey oldugunu, ama yeterli zaman olmadigini dusunuyorsunuz.


Durun. Zamani kontrol edebilirsiniz. Zamanin ne kadar hizli veya yavas akacagini kontrol edebilirsiniz. Sizlere bircok kez, zamanin bir duzlemde gtmedigini soylemistik. Zaman sabit bir hizla da hareket etmez. Zamani kontrol edebilmek icin yavaslamaniz gerekir. Topraklanmaniz ve ruhunuzun gucunun farkinda olmaniz gerekir. Nefes almaniz ve nefesinizle bir olmaniz gerekir. Yavasca… Sadece nefesinizle bir olun. Var olan herseyle bir olun, vucudunuzun dokundugu herseyle bir olun: toprakla, ruzgarla, gunesin sicakligi ile… Bunu yaptiginiz anda, zamana istediginiz hizda akmasini emredebilirsiniz. Bunu kendiniz yapabilirsiniz, bunu yapacak gucunuz var, bunun icin yardimimiza ihtiyaciniz yok. Yine de her zaman oldugu gibi, sizlere zamani yonetmek icin de yardim etmekten zevk duyariz.


Zamanin icinde yuvarlanip gitmeyin, zamanla sorf yapin. Zamanin aktigini hissedin, dakikalarinizi, saniyelerinizi hissedin, nefes alip verirken, nefesinizi hissedin. Bunu yaparak, sizin disinizda oldugunu zannettiginiz seyleri kontrol edebilirsiniz.

Biz size strese sokmak istemiyoruz. Biz sizin yasamin blincinde olarak yasamanizi istiyoruz, yasamin tadina varmanizi ve yasarken isiginizi arttirmanizi istiyoruz. Zamanin hizlanmasi, insanligin girdigi bu yukselme doneminde gerekliydi.  Bunun olmasi, dunya ananin ve sizin frekansinizin yukselmesi icin gerekli. Bu, buyume surecinin bir parcasi. Size dusen, bu durumla birlikte buyumek, onun altinda ezilmek degil.


Bircogunuza meditasyon yapmanizi soyluyoruz. Bu size yardim eder, isiga hizmet eder ve size yasamin bilincinde olarak yasama ve zamani kontrol etme gucu verir. Meditasyon yapin. Ruhunuzla baglantiya gecmek icin zaman verin kendinize. Yuksek benliginize, isiga yolculugunuzda size rehberlik etmesine izin verin.


Yalniz degilsiniz. Dunyanizda sanki yalnizmissiniz gibi tek basiniza mucadele etmeyin. Biz buradayiz.

Işık ve sevgiyle kalin.


Basmelek Metatron.”
 

Beki Ikala Erikli

 


Başmelek Cebrail’den Çocuklar Üzerine…

 

Merhaba,

 

Bu ay melekler ve cocuklar uzerine yazmak dogru geldi, ve bu niyetle elime kalemi aldigimda Basmelek Cebrail’den su sozler dokuldu:

 

“Cocuklar bilgedirler sevgili arkadaslarim, bunu bilin. Onlar, sizlerin dusundugunden cok daha bilgedirler, hatta senin bile dusundugunden daha bilgeler, Beki. Onlarin bilgeligi, kaynaga yakin olmalarindan gelir. Cocuklar, uzun bir sure kaynakla olan baglantilarini korurlar. Bu baglantilari, onlarin meleklerden mesajlar alabilmelerini ve tanrisal mesajlara araci olmalarini saglar.”
 

 

“Sizlerin anlattigi bircok yasanmislik geldi aklima, cocuklarin meleklerin bize iletmek istedigi isaretleri bilmeden bize verdikleri bircok olay. Meleklerin tavsiyelerini duymanin ne kadar onemli oldugunu biliyoruz, bu yasta meleklerimizi duymayi tekrar ogreniyoruz.  Cocuklarimizin bu dogustan gelen yeteneklerini korumalari, hatirlayarak buyumeleri anne baba olarak bizim sorumlulugumuz. Bizler unuttuk, onlar unutmasin.” diye yazmak geldi icimden.

 


“Bu cok dogru sevgili arkadasim, ama bundan da onemlisi cocuklarin kendi ozlerini, safliklarini ve sevgilerini korumalari. Yureklerindeki o saf sevgiyi, yetenekleri dogrultusunda hissettikleri tutkuyu, yaraticiliklarini korumalari.

 


Nefret, onlarin yureginde nefret tohumlari eker, korku, korku tohumlari eker ve sevgi…sevgi, kosulsuz sevgi onlarin bir cicek gibi acmasina yardimci olur. Sevgi, onlarin olduklari kisi olmalarina yardim eder, olabilecekleri o harika insan olarak buyumelerini saglar. Hatta gecmisten beraberlerinde getirdikleri yaralari iyilestirmeye bile yardimci olur sevgi. Biliyorsunuz ki sevgi, herseyi sifalandirabilir, donusturebilir.

 

Cocuklariniza sevgi vermek, anne baba olarak saglam durmayin anlamina gelmiyor. Sinirlarinizi iyi belirlemek cok onemli. Sevgi, yumusak olmak demek degildir. Gercek sevgi, gucludur. Gercek sevgi, durusttur. Ve ayni zamanda da gercek sevgi, sicaktir.”

 

Aklima oglum Deni’nin Almanya’daki hazirlik ogretmeni Michael Maloney geldi birden.

“Evet sevgili arkadasim, gozunun onune bir ornek getirdiginde soylediklerimizi nasil yapabilecegini anlaman daha kolay.” dedi Cebrail.

 

 

Michael, bes yasindaki cocuklara ‘kucuk insanlar’ gibi davranirdi. Onlarla mantik yurutur, cevaplarini sorgular, soylediklerinin arkasindaki mantigi anlardi. Ciddi ciddi cocuklardan ogrendigini soylerdi bana. Otoritesi tam, sevecen, sakaci ama ciddi durmaya calisan cocuktu. Kesinlikle de bilgeydi.

 


Hepmizin icinde bir Michael var. Iste cocuklarimizin yaninda, o yureginden sevgi akan anne babalar olabiliriz.  Icindeki cocugun ogluyla ya da kiziyla oynamasina izin verebilen anne babalar ve sevgiyle buyuyen cocuklar…

 


Bu cocuk bayraminda, cocugunuzun ruhunu gorun. Gozlerinin icine, derinlere bakin, onu goreceksiniz. Oradaki gercek gucu gorun. Ona saygi duyun – gercekten saygi duyun. Aslinda belki de gercekte, buyugunuz o. Gercek bilge.

 


Sevgi ve isikla kalin,

 

Beki Ikala Erikli

14 Nisan 2011

 

 Başmelek Haniel’den Mart 2011 Mesajı

 

Merhaba,

Bu sabaha karsi (18 Mart 2011, Cuma) cok net bir mesajla uyandim ve bosver deyip, donup uyuyacagim bir mesaj degildi bu. Hepimiz icin bir mesaj bu, ve hemen sizlere iletmem gereken bir mesaj ustelik. 19 Mart’in enerjisinden faydalanmamiz ve bu enerjiyi isiga cevirmek icin bir mesaj. Aralarda bir yerde, uyku arasi gokyuzu enerjilerinden soz edildiginden, Basmelek Haniel’i cagirdim ve ondan bu enerjileri dunyamiz, ulkemiz ve sevdiklerimiz icin nasil isiga donusturur, cogaltiriz diye sordum. Ve ondan sonra yazmaya basladim geleni. Akani paylasiyorum sizlerle.

 

Aslinda bu konu, dun gece, 19 Mart ile ilgili birseyler arayip da bulamadigimda bu soruyu sordugumda basladi. Sevgili ruhsal rehberim Ziila’dan dun gece 19 Mart ile ilgili aldigim mesaj soyleydi:

’19 Mart, bircok insanin korktugu gibi kotu bir tarih degil. Aslinda muthis bir arinma, istemediklerinizi birakma firsati. Evet, o gun dolunay ustelik…’ dedi Ziila.

“Dolunay, yani birakmak istediklerimizi birakmak icin uygun bir zaman, oyle mi?” diye sordum Ziila’ya. “Evet, her firsati iyiye donusturmek icin kullanabilirsin sevgili Beki.” dedi bana. “Eger ne yapacagini bilirsen, her firsati birakmak, temizlemek, sifalandirmak icin kullanabilirsin.”

 

Bu konu ile ilgili daha sonra paylasacagim cok sey var. Gelelim yarin geceye.

 

Sizlerle Basmelek Haniel’den, yarin gece icin aldigim bir yontemi paylasiyorum. Yarin gece icin ne yapacagimizi anlatiyor, ve bunun icin en uygun zamani.

 

Basmelek Haniel’den:

“Bunu (sizlere verecegim yontemi) yapmak icin en uygun saat 22:20, ama 19 Mart gunu eger grup halindeyseniz, bunu birlikteyken, grup halindeyken yapin ve  enerjilerinizin, niyetinizin, 22:20 enerjileri ile birlesmesine niyet ederek uygulayin bu yontemi. Bu onemli.
 

Sizden ricam, 19 Mart’ta tum ‘gormek istemediklerinizi’ bir kagida yazip yakmaniz. Disarida, dis dunyada yasadiginiz herseyi. Sadece kendinizin bireysel olarak yasadiklarinizla kalmayin.  Turkiye’de, dunyada artik yeri olmayan herseyi koyun buraya. Hepsini. Bunlarin yeni dunyanizda yeri yok.  Sonra, nasil bir dunya, nasil bir Turkiye, ulkeniz icin nasil bir liderlik istiyorsunuz? Iste bunu yaratin. Bu anda, once Turkiye’yi, sonra dunyayi kaplayan bir enerji yollayin ulkenize ve dunyaniza, ya da bir sevgi kalkani ile kaplayin her yeri.

Birakin, hayal ettiginiz o dunya, yeryuzunde canlansin. Kendinize sorun, ‘Nasil bir dunya hayal ediyorum? Nasil bir Turkiye?’ Ve onu hissedin.  Sonra da, o Turkiye’yi ve o dunyayi gozunuzun onune getirin. Ya da yureginize koyun. Ve onu hissettiginiz anda, iste o anda, bu guzel dunyayi, ulkeyi sevin. Sevgi, verebildiginiz kadar sevgi akitin yureginizden. Reiki’ciler, enerjiciler… Yureginizden akan sevgiyi, ellerinizden akan sevgi ile birlestirin. Isiginiz, yasaminiz ve dunyaniz isiyacak. Bize inanin, bu sadece baskalari icin degil, sizin kendi dunyaniz, kendiniz icin de sifa olacak.”

 

Eger bu mesaji 19 Mart’tan sonra okuyanlariniz varsa, o ana niyet ederek (niyetinizin, o anin enerjileri ile birlesmesine niyet ederek) yapabilirsiniz bunu. Bana gelen, bu ritueli, bir aksam, mumkunse ayni saatte, 22:20′de yapmaniz. Bizler, bazi Melek Koclari ile bulusup bu ritueli 23 Mart gecesi, saat 22:20′de tekrarlayacagiz, dilerseniz bize katilin bulundugunuz yerden. 

 

Basmelek Haniel, soyle devam etti sozlerine:

“Bilin ki, zaman lineer degildir. Hele artik, her yone ulasabilirsiniz. Bunu yasayanlariniz var.

Sevgiyle ve isikla kalin,

Basmelek Haniel”

 

 

Başmelek Ariel’den Bereket Üzerine…


Merhaba,

Bu aralar bereket ve para icin ne yapmaliyiz seklinde oyle cok mesaj aldim ki sizlerden, doganin ve bereketin basmelegi Basmelek Ariel’den bu konuda bir mesaj istedim hepimiz icin. Soyle basladi sevgili Ariel sozlerine:


“Sevgili arkadasim,

Oncelikle bu isi yaptigin icin tesekkurler… Bu o kadar onemli ki.

Bereket, sizin dogustan hakkiniz. Bu gercekten de boyle. Eger bunu gerceginiz olarak gorebilseydiniz, “bereket” ile ilgili tum sorunlariniz cozulurdu.


Parayi “kazanmaya” ihtiyaciniz yok. Eger bereketin gercekten sizin dogustan hakkiniz oldugunu idrak edebilseniz, zenginligi, sagligi, ve istediginiz diger her seyi kendinize rahatca cekebilirsiniz.”


(Sadece bunu bilmek bile icimi oyle bir hisle doldurdu ki, sicacik ve tum benligimi, varligimi kaplayan harika bir his… O sirada gozlerimi kapadim ve bereketin dogustan hakkim oldugunu hissettim sanki, onun kazanilacak birsey olmadigini bildim. Ve o anda her yeri kaplayan bir huzur duygusu ile doldu icim.)


“Onu (bereketi) kazanmaya gercekten ihtiyaciniz yok sevgili arkadaslarim, tek yapmaniz gereken bereket ile ilgili blokajlarinizi temizlemek.  Yureginizle, gercek ozunuz olanla sizin aranizda bircok katman var. Bu duvarlarin bazilari gecmisten geliyor, bazilari sizin yetistirilme tarzinizdan, bazilari da artik size hizmet etmeyen eski inanclar sadece. Size dusen, bunlarin farkina varmak ve sadece bereketi yaratmak, ve baska hicbir seyi degil. Bu duvarlarin farkina vardiginiz zaman, onlari degistirebilirsiniz. Bunun mumkun oldugunu bilin, cunku bu gercekten de boyle. Inanclarinizi degistirebilirsiniz, eski blokajlarinizdan kurtulabilirsiniz, ve sadece bollugu bilen o parcaniza ulasabilir, o parcanizi aciga cikarabilirsiniz. Iste o zaman, bereketin size akmasina izin verebilirsiniz. Bereketin hangi vehcesini istiyorsaniz o vehcesinin size akmasina izin verirsiniz.”


“Ariel, bize biraz da parayi cekmekten soz et lutfen.” dedim.


“Para… Parayi,  Allah’in size duydugu sevginin bir vehcesi olarak gorun, cunku gercekten de para boyle birsey. Para, sukran duymanin bir vehcesi, Allah’in ve yaratilisin farkli vehcelerinin size gosterdikleri, sunduklari sukranin bir cesidi.

Eger saf sevgi oldugunuzu hatirlayabilirseniz, ve de tum bu sevgiyi ve cok daha fazlasini hak ettiginizi hatirlayabilirseniz, parayi da alabilecek ve hayatiniza cekebileceksiniz.”


Yani parayi cekebilmek, sevildigini hissetmekle ilgili. Dunyada olabilecek tum sevgiyi ve bereketi hakettigini yurekten hissetmekle alakali.”


“Aynen oyle sevgili arkadasim.”


” Ama ben, insanlarla bereket uzerine calisirken hep bir dolu engelle, blokajla yuzyuze geliyorum para ile ilgili. Para kirlidir, ellenmez, mikropludur, para kotudur gibi.” dedim. Aslinda Ariel’in bizlere mesajinin hep bu yonde olacagini beklemis, bu sozlerine biraz sasirmistim.
 

“Daha derinlere bak, sevgili arkadasim.” dedi Ariel. Ve aklima rehberlik ettigim sayisini bilmedigim kadar cok gecmis yasami sifalandirma calismasi geldi. Parayi haketmedigine inanma, yaptigi is icin para almanin suc oldugu yasamlar, ya da para yuzunden cekilen acinin ruha isleyisi, ve ta bu yasama kadar derinlerde bir yerlerde yer etmis oldugu. Hatta anne karnindayken sevilmediklerini hissedenler, ve bu aciyi, derinlerde sevgiyi hak etmediklerini ya da degersiz olduklarini dusunerek tasiyanlar…


“Siz derinden seviliyorsunuz sevgili arkadaslarim, bu sevgiyi hissedin! Baska hicbir sey gercek degil, bu gercek. Bunu hissetmeniz, bilmeniz, kaynaginiza baglanmaniz cok onemli. Sizi kaynakla, Allah’in sevgisiyle baglayan her ne ise onu yapin, o hediyeyi verin kendinize her gun. Doga ise doga, meditasyon ise meditasyon, dua ise dua…”

‘Bunun icin de kendini sevmek onemli…’ diye dusunmeden edemedim dogrusu. Herkese zaman ayirip da, kendine gelince zorlanan isik iscileri (ben dahil…) aklima geldi.


“Tesekkurler sevgili Ariel.” dedim.


“Birsey degil.“ diyerek bitirdi sozlerini sevgili Basmelek Ariel.

Isik, bolluk ve sevgiyle kalin…


…Ve kendinize hergun ozel bir kaynaginizla bulusma hediyesi verin!

Beki Ikala Erikli